Themes - Blocksy - en to nb_NO translation catalogue (871 entries)

en: % Comments
nb_NO: % kommentarer

en: % Reviews
nb_NO: % omtaler

en: % comments
nb_NO: % kommentarer

en: %1$sSearch Results for%2$s %3$s
nb_NO: %1$sSøkeresultater for%2$s %3$s

en: %s Elements
nb_NO: %s elementer

en: %s Font
nb_NO: Skrift for %s

en: %s Font Color
nb_NO: Skriftfarge for %s

en: %s Settings
nb_NO: %s-innstillinger

en: %s Structure
nb_NO: %s-struktur

en: %s Title
nb_NO: %s tittel

en: %sSorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.%s
nb_NO: %sBeklager, men det var ikke noe som passet til ditt søk. Vennligst prøv igjen med andre søkeord.%s

en: &larr; Older Comments
nb_NO: &larr; Eldre kommentarer

en: 1 Comment
nb_NO: 1 kommentar

en: 1 Review
nb_NO: 1 omtale

en: 404 Not found
nb_NO: 404 Ikke funnet

en: A Library of Page Builder Gutenberg Blocks which will reimagine the way you use the WordPress Block Editor.
nb_NO: Et bibliotek av Gutenberg sidebyggerblokker som vil forandre din forestilling om måten du bruker WordPress blokkredigering.

en: A better way to translate your WordPress site and go multilingual, directly from the front-end using a visual translation interface.s.
nb_NO: En bedre måte å oversette ditt WordPress-nettsted og bli flerspråklig, direkte fra fronten gjennom et visuelt oversettelsesgrensesnitt.

en: A new and innovative way of building WordPress pages visually. No designer or developer skills required. The only tools you'll need to master are clicks and drags.
nb_NO: En ny og innovativ måte å bygge WordPress-sider visuelt. Ingen designer- eller utvikler-ferdigheter er påkrevet. De eneste verktøyene du vil trenge er klikk og dra.

en: AJAX Add To Cart
nb_NO: Legg til i handlekurven med AJAX

en: About me
nb_NO: Om meg

en: Above List
nb_NO: Over listen

en: Above Title
nb_NO: Ovenfor tittel

en: Accent
nb_NO: Utheve

en: Account
nb_NO: Konto

en: Account Page
nb_NO: Kontoside

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Active Indicator Color
nb_NO: Farge for aktiv indikator

en: Active Tab Border
nb_NO: Kantlinje for aktiv fane

en: Active Tab Colors
nb_NO: Farger på aktiv fane

en: Add Comment
nb_NO: Legg til kommentar

en: Add To Cart Button
nb_NO: Knapp for Legg i handlekurven

en: Add a custom %saria label%s attribute.
nb_NO: Legg til en tilpasset %saria label%s-attributt.

en: Add to Cart
nb_NO: Legg i handlekurven

en: Add widgets here.
nb_NO: Legg til widgeter her.

en: Address
nb_NO: Addresse

en: Address Line 2 Field
nb_NO: Adresse linje 2-felt

en: Address:
nb_NO: Adresse:

en: Adjusts the spacing between the Gutenberg blocks.
nb_NO: Justrerer mellomrommet mellom Gutenberg-blokkene.

en: After Comments
nb_NO: Etter kommentarer

en: After Content
nb_NO: Etter innhold

en: After Footer
nb_NO: Etter sidebunn

en: After Header
nb_NO: Etter sidetopp

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: All Headings (H1 - H6)
nb_NO: Alle overskrifter (H1 - H6)

en: Allow the item container to expand and fill in all the available space.
nb_NO: Lar elementbeholderen utvides og fylle all den tilgjengelig plassen.

en: Apple Podcasts
nb_NO: Apple-podkaster

en: Apply coupon
nb_NO: Bruk kupong

en: Archive
nb_NO: Arkiv

en: Archive Page
nb_NO: Arkivside

en: Archive Taxonomy Title
nb_NO: Tittel for taksonomiarkiv

en: Archives
nb_NO: Arkiver

en: Archives Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde i arkiver

en: Arrows Visibility
nb_NO: Synlighet for piler

en: Articles
nb_NO: Artikler

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Author Archive Link
nb_NO: Lenke til forfatterarkiv

en: Author Avatar
nb_NO: Forfatteravatar

en: Author Bio Font
nb_NO: Skrift for forfatterbio

en: Author Bio Font Color
nb_NO: Skriftfarge for forfatterbio

en: Author Box
nb_NO: Forfatterboks

en: Author Field
nb_NO: Forfatterfelt

en: Author Meta
nb_NO: Forfatter-meta

en: Author Name Font
nb_NO: Skrift for forfatternavn

en: Author Name Font Color
nb_NO: Skriftfarge for forfatternavn

en: Author Name Tag
nb_NO: Element for forfatternavn

en: Author Page
nb_NO: Forfatterside

en: Author avatar
nb_NO: Forfatteravatar

en: Automatically open the cart drawer after a product is added to cart.
nb_NO: Åpne handlekurven automatisk etter at et produkt er lagt til.

en: Available on backorder
nb_NO: Tilgjengelig som restbestilling

en: Avatar Size
nb_NO: Avatarstørrelse

en: Average rating
nb_NO: Gjennomsnittlig vurdering

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Badge Color
nb_NO: Plakatfarge

en: Badge Shape
nb_NO: Merkeform

en: Base Font
nb_NO: Skriftbase

en: Base Text
nb_NO: Base-tekst

en: Before Comments
nb_NO: Foran kommentarer

en: Before Content
nb_NO: Før innhold

en: Before Footer
nb_NO: Før sidebunn

en: Before Header
nb_NO: Før sidetopp

en: Below List
nb_NO: Under listen

en: Below Title
nb_NO: Nedenfor tittel

en: Bio
nb_NO: Beskrivelse

en: Blocksy is a blazing fast and lightweight WordPress theme built with the latest web technologies. It was built with the Gutenberg editor in mind and has a lot of options that makes it extendable and customizable. You can easily create any type of website, such as business agency, shop, corporate, education, restaurant, blog, portfolio, landing page and so on. It works like a charm with popular WordPress page builders, including Elementor, Beaver Builder, Visual Composer and Brizy. Since it is responsive and adaptive, translation ready, SEO optimized and has WooCommerce built-in, you will experience an easy build and even an increase in conversions. Note: Blocksy is built with the latest web technologies in order to bring you the smoothest experience, that told, old browsers like IE 11 and below may not work as expected. We strongly recommend you to update/switch to a modern browser.
nb_NO: Blocksy er et lynraskt og lett WordPress-tema bygget med de nyeste webteknologiene. Det ble bygget med tanke på redigeringsverktøyet Gutenberg og har mange alternativer som gjør det utvidbart og tilpassbart. Du kan enkelt opprette forskjellige nettstedtyper, for eksempel selskapskontor, butikk, bedrift, utdanningssted, restaurant, blogg, portefølje, landingsside og så videre. Det fungerer utmerket med populære WordPress-sidebyggere, inkludert Elementor, Beaver Builder, Visual Composer og Brizy. Fordi det er responsivt og tilpasningsdyktig, oversettelsesklart, SEO-optimalisert og har WooCommerce-støtte innebygd, vil du oppleve en enkel bygging, og til og med en økning i konverteringer. Merk: Blocksy er bygd med de nyeste webteknologiene for å gi deg den jevneste opplevelsen. Når det er sagt, gamle nettlesere som IE 11 og eldre fungerer kanskje ikke som forventet. Vi anbefaler deg da på det sterkeste å oppdatere eller bytte til en moderne nettleser.

en: Blocksy requires at least PHP version 5.7.0. You are running version %s. Please upgrade and try again.
nb_NO: Blocksy krever minst PHP-versijon 5.7.0. Du kjører versjon %s. Vennligst oppgrader og forsøk igjen.

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: Blog Posts
nb_NO: Blogginnlegg

en: Blog Title
nb_NO: Blogg-tittel

en: Border
nb_NO: Kant

en: Border Color
nb_NO: Kantfarge

en: Border Radius
nb_NO: Kantradius

en: Border Size
nb_NO: Kantstørrelse

en: Borders
nb_NO: Kantlinjer

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Bottom Border
nb_NO: Bunnkant

en: Bottom Border Width
nb_NO: Bunnkantlinjebredde

en: Bottom Box Spacing
nb_NO: Bunnavstand for boks

en: Bottom Content
nb_NO: Bunninnhold

en: Bottom Offset
nb_NO: Bunnforskyvning

en: Bottom Row
nb_NO: Bunnrad

en: Boundless Image
nb_NO: Grenseløst bilde

en: Box Location
nb_NO: Posisjon for boks

en: Box Type
nb_NO: Type boks

en: Boxed
nb_NO: I boks

en: Boxed Color
nb_NO: Innbokset farge

en: Breadcrumbs
nb_NO: Brødsmuler

en: Breadcrumbs Font
nb_NO: Skrift for brødsmuler

en: Breadcrumbs Font Color
nb_NO: Skriftfarge for brødsmuler

en: Breadcrumbs Source
nb_NO: Kilde for brødsmuler

en: Build stunning lightbox galleries, masonry grids, custom grids with no more than a few clicks right from the WordPress dashboard.
nb_NO: Bygg slående lysboks-gallerier, murverk-rutenett, tilpassede rutenett med bare få klikk rett fra kontrollpanelet i WordPress.

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Button Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for knapp

en: Button Color
nb_NO: Knappefarge

en: Button Font Color
nb_NO: Skriftfarge for knapp

en: Button Shape
nb_NO: Knappeform

en: Button Text
nb_NO: Knappetekst

en: Button Text Color
nb_NO: Knappetekstfarge

en: Button Width
nb_NO: Knappebredde

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: By
nb_NO: Av

en: By default these options are inherited from Customizer options.
nb_NO: Som standard er disse alternativene arvet fra innstillinger i Tilpass,

en: CSS Class
nb_NO: CSS-klasse

en: Cancel Reply
nb_NO: Avbryt svar

en: Capture, organize and engage web visitors with free forms, live chat, CRM (contact management), email marketing, and analytics.
nb_NO: Ta inn, organiser og engasjer besøkende med gratis skjemaer, levende chat, CRM (kundeadministrasjon), e-postmarkedsføring og analyser.

en: Card Background Color
nb_NO: Kort bakgrunnsfarge

en: Card Border
nb_NO: Kortkant

en: Card Border Radius
nb_NO: Kantradius for kort

en: Card Bottom Divider
nb_NO: Skille for kortbunn

en: Card Divider
nb_NO: Skillelinje mellom kort

en: Card Elements
nb_NO: Kortelementer

en: Card Inner Spacing
nb_NO: Kort indre avstand

en: Card Min Height
nb_NO: Minimumshøyde for kort

en: Card Options
nb_NO: Kortalternativer

en: Card Overlay Color
nb_NO: Farge på bildeoverlegg for kort

en: Card Shadow
nb_NO: Kortskygge

en: Card Type
nb_NO: Korttype

en: Cards Gap
nb_NO: Kortavstand

en: Cards Reveal Effect
nb_NO: Avsløringseffekt for kort

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Cart Drawer
nb_NO: Skuff for handlekurv

en: Cart Drawer Type
nb_NO: Skuffetype for handlekurv

en: Cart Total Font
nb_NO: Skrift for handlekurvsum

en: Cart Total Font Color
nb_NO: Skriftfarge for handlekurvsum

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Categories Elements
nb_NO: Elementer for kategorier

en: Categories Font
nb_NO: Skrift for kategorier

en: Categories Font Color
nb_NO: Skriftfarge for kategorier

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Category display
nb_NO: Kategorivisning

en: Center to Sides
nb_NO: Midten til sidene

en: Change Image
nb_NO: Endre bilde

en: Checkbox Border Radius
nb_NO: Kantradius for avkrysningsboks

en: Checkout Page
nb_NO: Kasseside

en: Choose for which devices you want to enable the parallax effect.
nb_NO: Velg for hvilke typer enheter du ønsker å slå på parallakseeffekten.

en: Choose the interaction mode with the menu dropdown.
nb_NO: Velg interaksjonsmodus med nedtrekksmenyen.

en: Choose what to display on product category pages.
nb_NO: Velg hva som skal vises på produkt- og kategorisider.

en: Choose what to display on the main shop page.
nb_NO: Velg hva som skal vises på butikk-hovedsiden.

en: Chose in which post types do you want to perform searches.
nb_NO: Velg fra hvilke innholdstyper du ønsker å foreta søk i.

en: Circle
nb_NO: Sirkel

en: Classic
nb_NO: Klassisk

en: Click
nb_NO: Klikk

en: Click Area
nb_NO: Klikkområde

en: Click Behavior
nb_NO: Klikk-oppførsel

en: Click this button if you want to reset all settings to their default values.
nb_NO: Klikk denne knappen om du vil tilbakestille alle innstillinger til sine standardverdier

en: Close Button Type
nb_NO: Type lukkeknapp

en: Close drawer
nb_NO: Lukk skuffen

en: Collapse Non Fitting Items
nb_NO: Trekk sammen elementer det ikke er plass til

en: Collapse dropdown menu
nb_NO: Trekk sammen nedtrekksmenyen

en: Collapse menu items in to a dropdown if there is no enough room in the row.
nb_NO: Trekk sammen menyelementene til en nedtrekksmeny om det ikke er nok plass i raden.

en: Color scheme
nb_NO: Fargeplan

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Columns & Posts
nb_NO: Kolonner og innlegg

en: Columns & Rows
nb_NO: Kolonner og rader

en: Columns Divider
nb_NO: Kolonne-skille

en: Columns Layout
nb_NO: Kolonne-oppsett

en: Columns Spacing
nb_NO: Kolonnemellomrom

en: Comfortable
nb_NO: Komfortabel

en: Comment Form Position
nb_NO: Plassering av kommentarskjema

en: Comment navigation
nb_NO: Navigasjon mellom kommentarer

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Comments are closed.
nb_NO: Kommentarer er stengt.

en: Compact
nb_NO: Kompakt

en: Company Name Field
nb_NO: Felt for navn på selskap

en: Configure the social links in General ➝ %sSocial Network Accounts%s.
nb_NO: Konfigurer de sosiale lenkene i Generelt ➝ %sSosiale nettverkskonti%s,

en: Contact Info
nb_NO: Kontaktinfo

en: Contact Information
nb_NO: Kontaktinformasjon

en: Contained
nb_NO: Innpakket

en: Container Background
nb_NO: Bakgrunn for beholder

en: Container Background Image
nb_NO: Bakgrunnstype for beholder

en: Container Bottom Spacing
nb_NO: Bunnavstand for beholder

en: Container Inner Spacing
nb_NO: Indre avstand for beholder

en: Container Margin
nb_NO: Beholderavstand

en: Container Max Width
nb_NO: Maksimal bredde for beholder

en: Container Min Height
nb_NO: Minimumshøyde for beholder

en: Container Padding
nb_NO: Polstring for beholder

en: Container Spacing
nb_NO: Beholder-avstand

en: Container Structure
nb_NO: Struktur for beholder

en: Container Width
nb_NO: Bredde av beholder

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Content Alignment
nb_NO: Innholdsjustering

en: Content Area Background
nb_NO: Bakgrunn for inholdsområdet

en: Content Area Border
nb_NO: Kantlinje for innholdsområdet

en: Content Area Border Radius
nb_NO: Kantlinjeradius for inholdsonrådet

en: Content Area Padding
nb_NO: Polstring for innholdsområdet

en: Content Area Shadow
nb_NO: Skygge for innholdsområde

en: Content Area Spacing
nb_NO: Avstand for innholdsområdet

en: Content Area Style
nb_NO: Stil for innholdsområdet

en: Content Area Style Source
nb_NO: Stil-kilde for innholdsområdet

en: Content Area Vertical Spacing
nb_NO: Vertikal avstand for innholdsområdet

en: Content Spacing
nb_NO: Avstand for innhold

en: Continue reading%1$s "%2$s"%3$s
nb_NO: Fortsett å lese%1$s "%2$s"%3$s

en: Copyright
nb_NO: Opphavsrett

en: Copyright &copy; {current_year} - WordPress Theme by {theme_author}
nb_NO: Opphavsrett &copy; {current_year} - WordPress-tema av {theme_author}.

en: Copyright Text
nb_NO: Opphavsrett-tekst

en: Core
nb_NO: Kjerne

en: Coupon Form
nb_NO: Kupongskjema

en: Coupon code
nb_NO: Kupongkode

en: Coupon:
nb_NO: Kupong:

en: Course Actions Font
nb_NO: Skrift for kurshandlinger

en: Course Actions Font Color
nb_NO: Skriftfarge for kurshandlinger

en: Course Archive
nb_NO: Kursarkiv

en: Course Single
nb_NO: Enkeltkurs

en: Course Structure
nb_NO: Kurs-struktur

en: Cover
nb_NO: Dekke

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Custom Aria Label
nb_NO: Tilpasset ARIA-etikett

en: Custom Image
nb_NO: Tilpasset bilde

en: Custom Quantity Input
nb_NO: Tilpasset antallfelt

en: Customizer
nb_NO: Tilpasser

en: Date Format
nb_NO: Datoformat

en: Date format %sinstructions%s.
nb_NO: %sinstruksjoner%s for datoformat.

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default State
nb_NO: Standardstatus

en: Default image
nb_NO: Standardbilde

en: Default product sorting
nb_NO: Standard produktsortering

en: Default sorting (custom ordering + name)
nb_NO: Standard sortering (tilpasset + navn)

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Design
nb_NO: Utforming

en: Desktop
nb_NO: Skrivebord

en: Disable %s %s
nb_NO: Slå av %s %s

en: Disable Author Box
nb_NO: Slå av forfatterboks

en: Disable Emojis Script
nb_NO: Deaktiver emojis-skript

en: Disable Featured Image
nb_NO: Slå av fremhevet bilde

en: Disable Footer
nb_NO: Slå av sidebunn

en: Disable Header
nb_NO: Slå av sidetopp

en: Disable Page %s
nb_NO: Slå av side %s

en: Disable Post Tags
nb_NO: Slå av stikkord for innlegg

en: Disable Posts Navigation
nb_NO: Slå av navigasjon mellom innlegg

en: Disable Related Posts
nb_NO: Slå av relaterte innlegg

en: Disable Share Box
nb_NO: Slå av delingsboks

en: Disabled
nb_NO: Slått av

en: Display Name
nb_NO: Visningsnavn

en: Display the quantity input field inside the off-canvas cart panel.
nb_NO: Vis antallfeltet i handlekurvpanelet utenfor lerretet.

en: Divider
nb_NO: Delestrek

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Drag & Drop online form builder that helps you create beautiful contact forms with just a few clicks.
nb_NO: Dra og slipp-sidebygger som hjelper deg opprette nydelige kontaktskjema med bare noen få klikk.

en: Dropdown
nb_NO: Nedtrekksmeny

en: Dropdown Border Radius
nb_NO: Kantlinjeradius for nedtrekksmeny

en: Dropdown Font
nb_NO: Skrift for nedtrekksmeny

en: Dropdown Font Color
nb_NO: Tekstfarge for nedtrekksmeny

en: Dropdown Options
nb_NO: Alternativer for nedtrekksmeny

en: Dropdown Shadow
nb_NO: Skygge for nedtrekksmeny

en: Dropdown Toggle Icon
nb_NO: Ikon for nedtrekksmenyveksler

en: Dropdown Toggle Shape
nb_NO: Form på nedtrekksmenyveksler

en: Dropdown Top Offset
nb_NO: Topp-forskyvning for nedtrekksmeny

en: Easily link your social media accounts and display them throughout your website, with the various elements provided in the customizer.
nb_NO: Lag enkelt lenker til dine sosiale medier-konti og vis dem rundt om på nettstedet ditt, med de ulike elementene som tilbys gjennom tilpasseren.

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit%1$s "%2$s"%3$s
nb_NO: Rediger%1$s "%2$s"%3$s

en: Element Visibility
nb_NO: Synlighet for element

en: Elements
nb_NO: Elementer

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email:
nb_NO: E-post:

en: Enable Schema.org markup features for your website. You can disable this option if you use a SEO plugin and let it do the work.
nb_NO: Slå på oppmerkingsfunksjoner fra Schema.org for nettstedet ditt. Du kan slå av dette dersom du bruker en SEO-utvidelse og la den gjøre arbeidet.

en: Enable lazy loading to improve performance.
nb_NO: Slå på sen bildelasting for å øke ytelsen.

en: Enable reveal effect on
nb_NO: Slå på avsløringseffekt på

en: Enable this option if you want to remove WordPress emojis script in order to improve the performance.
nb_NO: Slå på dette alternativet om du vil fjerne WordPress emojis-skriptet for å forbedre ytelsen.

en: Enables a nice reveal effect as you scroll down.
nb_NO: Slår på pene avsløringseffekter når du skroller nedover.

en: Enabling this option will make the menu to stretch and fit the width of its parent column.
nb_NO: Å slå på dette valget vil gjøre at menyen strekkes og passer til bredden av sin moderkolonne.

en: Enhanced Grid
nb_NO: Forbedret rutenett

en: Entire Item
nb_NO: Hele elementet

en: Entire Sidebar
nb_NO: Hele sidekolonnen

en: Entry Content
nb_NO: Innhold av oppføring

en: Error Messages
nb_NO: Feilmeldinger

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Excerpt Color
nb_NO: Farge for utdrag

en: Excerpt Font
nb_NO: Skrift for utdrag

en: Excerpt Font Color
nb_NO: Skriftfarge for utdrag

en: Expand dropdown menu
nb_NO: Utvid nedtrekksmenyen

en: Extensions
nb_NO: Tilleggsmoduler

en: Facebook Group
nb_NO: Facebook-gruppe

en: Fallback Font Family
nb_NO: Reserveskriftfamilie

en: Fax
nb_NO: Faks

en: Fax:
nb_NO: Faks:

en: Featured
nb_NO: Fremhevet

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: Featured Image Radius
nb_NO: Radius for fremhevet bilde

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: Focus
nb_NO: Fokus

en: Font
nb_NO: Skrift

en: Font Color
nb_NO: Skriftfarge

en: Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse

en: Footer
nb_NO: Sidebunn

en: Footer Menu
nb_NO: Sidebunnmeny

en: Footer Widget Area
nb_NO: Widget-område i sidebunn

en: Form Elements
nb_NO: Skjemaelementer

en: Frame Color
nb_NO: Rammefarge

en: Frame Size
nb_NO: Rammestørrelse

en: Full Post
nb_NO: Hele innlegget

en: Full Size
nb_NO: Full størrelse

en: Full Width
nb_NO: Full bredde

en: Full Width Section
nb_NO: Seksjon for full bredde

en: Functionality Options
nb_NO: Alternativer for funksjonalitet

en: General
nb_NO: Generelt

en: General Options
nb_NO: Generelle innstillinger

en: Ghost
nb_NO: Spøkelse

en: Global Color Palette
nb_NO: Global fargepalett

en: Global Colors
nb_NO: Globale farger

en: Go to top
nb_NO: Gå til toppen

en: Grid
nb_NO: Rutenett

en: Header
nb_NO: Sidetopp

en: Header Menu
nb_NO: Sidetopp-meny

en: Header Menu 1
nb_NO: Sidetoppmeny 1

en: Header Menu 2
nb_NO: Sidetoppmeny 2

en: Heading 1 (H1)
nb_NO: Overskrift 1 (H1)

en: Heading 2 (H2)
nb_NO: Overskrift  2 (H2)

en: Heading 3 (H3)
nb_NO: Overskrift 3 (H3)

en: Heading 4 (H4)
nb_NO: Overskrift 4 (H4)

en: Heading 5 (H5)
nb_NO: Overskrift 5 (H5)

en: Heading 6 (H6)
nb_NO: Overskrift 6 (H6)

en: Heading tag
nb_NO: Element for overskrift

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Highlight Required Fields
nb_NO: Fremhev påkrevde felter

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Home Item
nb_NO: Hjemmeelement

en: Home Page Text
nb_NO: Hjemmesidetekst

en: Horizontal
nb_NO: Horisontalt

en: Horizontal Alignment
nb_NO: Horisontal justering

en: Horizontal Offset
nb_NO: Horisontal forskyvning

en: Hover
nb_NO: Oversveve

en: Hover Effect
nb_NO: Oversveve-effekt

en: Hover/Active
nb_NO: Oversveves/aktiv

en: How should products be sorted in the catalog by default?
nb_NO: Hvordan skal produkter som standard sorteres i katalogen?

en: I have read and agree to the website %s
nb_NO: Jeg har lest og godtar nettstedets %s

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Icon Badge
nb_NO: Ikon-plakat

en: Icon Color
nb_NO: Ikonfarge

en: Icon Margin
nb_NO: Ikonavstand

en: Icon Size
nb_NO: Ikonstørrelse

en: Icon Source
nb_NO: Ikonkilde

en: Icons
nb_NO: Ikoner

en: Icons Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for ikoner

en: Icons Border Color
nb_NO: Kantfarge for ikoner

en: Icons Color
nb_NO: Farger for ikoner

en: Icons Shape Type
nb_NO: Form-type for ikoner

en: Icons Size
nb_NO: Ikonstørrelse

en: Icons Spacing
nb_NO: Avstand mellom ikoner

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Border Radius
nb_NO: Kantradius for bilde

en: Image Location
nb_NO: Bildeposisjon

en: Image Overlay Color
nb_NO: Farge på bildeoverlegg

en: Image Parallax Effect
nb_NO: Parallakse-effekt for bilde

en: Image Ratio
nb_NO: Bildeforhold

en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Image Visibility
nb_NO: Bildesynlighet

en: Image Width
nb_NO: Bildehøyde

en: Image height will be automatically calculated based on the image ratio.
nb_NO: Bildehøyden vil bli beregnet automatisk basert på bildeforholdet.

en: Image size used for the main image on single product pages.
nb_NO: Bildestørrelse for hovedbildet på sider for enkeltprodukt

en: In
nb_NO: I

en: In Stock
nb_NO: På lager

en: Inactive
nb_NO: Inaktiv

en: Indicator Effect
nb_NO: Indikatoreffekt

en: Infinite Scroll
nb_NO: Uendelig skrolling

en: Info Messages
nb_NO: Info-meldinger

en: Inherit
nb_NO: Arv

en: Inherit from customizer
nb_NO: Arv fra tilpasseren

en: Initial
nb_NO: Opprinnelig

en: Initial Color
nb_NO: Opprinnelig farge

en: Inner Reveal
nb_NO: Indre avsløring

en: Input & Textarea
nb_NO: Tekstfelt og tekstområde

en: Input Border Color
nb_NO: Kantfarge for innmatingsfelt

en: Input Font Color
nb_NO: Skriftfarge for innmatinsgfelt

en: Input Height
nb_NO: Høyde på tekstinput

en: Inputs Label Position
nb_NO: Plassering av inndata-etiketter

en: Inside
nb_NO: Innside

en: Interaction Type
nb_NO: Interaksjonstype

en: Interactive Collapse
nb_NO: Interaktiv sammentrekning

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try to search for something else?
nb_NO: Det ser ut til at intet finnes på denne adressen. Kanskje prøve å søke etter noe annet?

en: Items
nb_NO: Elementer

en: Items Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for elementer

en: Items Border Radius
nb_NO: Kantradius for elementer

en: Items Direction
nb_NO: Retning for elementer

en: Items Divider
nb_NO: Element-skille

en: Items Height
nb_NO: Høyde på elementer

en: Items Hover Effect
nb_NO: Oversveveeffekt for elementer

en: Items Spacing
nb_NO: Elementavstand

en: Items Style
nb_NO: Stil for elementer

en: Items Vertical Spacing
nb_NO: Vertikal avstand for elementer

en: JetEngine is a dynamic content plugin that lets you build a complex websites fast and cost-effectively.
nb_NO: JetEngine er en utvidelse for dynamisk innhold som kar deg bygge kompliserte nettsteder rask og kostnadseffektivt.

en: Joined
nb_NO: Be med

en: Joined Date
nb_NO: Dato ble med

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Label Font
nb_NO: Etikettskrift

en: Label Font Color
nb_NO: Skriftfarge for etikett

en: Label Position
nb_NO: Etikettposisjon

en: Label Text
nb_NO: Tekst på etikett

en: Label Visibility
nb_NO: Synlighet for etikett

en: Labels
nb_NO: Etiketter

en: Large
nb_NO: Stor

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Last Widgets
nb_NO: Siste widgeter

en: Last X Widgets
nb_NO: Siste x widgeter

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Lazy Load Images
nb_NO: Lat lasting av bilder

en: Learn more about palettes and colors %shere%s.
nb_NO: Lær mer om paletter og farger %sher%s.

en: Leave a Reply
nb_NO: Legg igjen en kommentar

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Left Side
nb_NO: Venstre side

en: Left Sidebar
nb_NO: Venstre sidekolonne

en: Left to Right
nb_NO: Venstre til høyre

en: Length
nb_NO: Lengde

en: Lightbox
nb_NO: Lysboks

en: Lightbox Button Background
nb_NO: Bakgrunn for Lightbox-knapp

en: Lightbox Button Icon Color
nb_NO: Ikonfarge for Lightbox-knapp

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Link (optional)
nb_NO: Lenke (valgfritt)

en: Link Hover
nb_NO: Lenke-oversveving

en: Link Initial
nb_NO: Lenke opprinnelig

en: Link/URL
nb_NO: Lenke/URL

en: Links
nb_NO: Lenker

en: Links Decoration
nb_NO: Lenkedekorasjon

en: Links Type
nb_NO: Type lenker

en: Live Results
nb_NO: Sanntidsresultater

en: Live Results Images
nb_NO: Bilder av levende resulter

en: Live Results Product Price
nb_NO: Produktpris på levende resultater

en: Live results
nb_NO: Levende resultater

en: Load More
nb_NO: Last mer

en: Location
nb_NO: Plassering

en: Log out
nb_NO: Logg ut

en: Logged In
nb_NO: Logget inn

en: Logged Out
nb_NO: Logget ut

en: Logo Height
nb_NO: Logohøyde

en: Logo Image Position
nb_NO: Plassering av logobilde

en: Main Row
nb_NO: Hovedrad

en: Main Sidebar
nb_NO: Hovedsidekolonne

en: Manage Options
nb_NO: Behandle innstillingene

en: Manage your menu items in the %sMenus screen%s.
nb_NO: Behandle dine menyer på %sMenyskjermen%s.

en: Manage your menus in the %sMenus screen%s.
nb_NO: Behandle dine menyer på %sMenyer-siden%s.

en: Margin
nb_NO: Avstand

en: Max Width
nb_NO: Maks bredde

en: Maximum Site Width
nb_NO: Maksimal bredde for nettstedet

en: Medium
nb_NO: Middels

en: Medium Large
nb_NO: Middelsstor

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Menu 1
nb_NO: Meny 1

en: Menu 2
nb_NO: Meny 2

en: Messages
nb_NO: Meldinger

en: Meta Button Background
nb_NO: Bakgrunn for meta-knapp

en: Meta Button Font
nb_NO: Skrift for meta-knapp

en: Meta Elements
nb_NO: Meta-elementer

en: Meta Font
nb_NO: Skrift for meta

en: Meta Font Color
nb_NO: Skriftfarge for meta

en: Middle Row
nb_NO: Mellomrad

en: Min Height
nb_NO: Minimum høyde

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Mobile Menu
nb_NO: Mobilmeny

en: Mobile Sidebar Position
nb_NO: Plassering av mobil sidestolpe

en: Mobile:
nb_NO: Mobil:

en: Modal Background
nb_NO: Modal bakgrunn

en: Modern
nb_NO: Moderne

en: Module Placement
nb_NO: Modulplassering

en: Module Title
nb_NO: Modultittel

en: Module Title Alignment
nb_NO: Justering av modultittel

en: Module Title Font Color
nb_NO: Skriftfarge for modultittel

en: Module Title Tag
nb_NO: Element for modultittel

en: Module Visibility
nb_NO: Synlighet for modul

en: More
nb_NO: Mer

en: Most Commented
nb_NO: Mest kommenterte

en: Multiple comments
nb_NO: Flere kommentarer

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name & Avatar
nb_NO: Navn og avatar

en: Narrow
nb_NO: Smal

en: Narrow Container Max Width
nb_NO: Maks bredde for smal beholder

en: Narrow Width
nb_NO: Smal bredde

en: Navigate through posts that are from the same taxonomy.
nb_NO: Naviger gjennom innlegg som er fra samme taksonomi.

en: Navigation Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for navigasjon

en: Navigation Criteria
nb_NO: Navigasjonskriterier

en: Navigation Divider Color
nb_NO: Farge på navigasjonsskille

en: Navigation Quick Links
nb_NO: Hurtiglenker for navigering

en: Navigation Shadow
nb_NO: Navigasjonsskygge

en: Navigation Text Color
nb_NO: Tekstfarge for navigasjon

en: Newer Comments &rarr;
nb_NO: Nyere kommentarer &rarr;

en: Next
nb_NO: Neste

en: Next %s
nb_NO: Neste %s

en: Next/Prev
nb_NO: Neste/forrige

en: Nicename
nb_NO: brukeridentifikator

en: No comments
nb_NO: Ingen kommentarer

en: No comments yet
nb_NO: Ingen kommentarer ennå

en: No more posts to load
nb_NO: Ingen flere innlegg å laste

en: No more products to load
nb_NO: Ingen flere produkter å laste

en: No page set
nb_NO: Ingen side angitt

en: No products in the cart.
nb_NO: Ingen produkter i handlekurven.

en: No results
nb_NO: Ingen resultater

en: No title
nb_NO: Ingen tittel

en: None
nb_NO: Ingen

en: Normal Width
nb_NO: Normal bredde

en: Notice Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for merknad

en: Notice Font Color
nb_NO: Skriftfarge for merknad

en: Notice Position
nb_NO: Plassering av merknad

en: Number of Posts
nb_NO: Antall innlegg

en: Number of columns
nb_NO: Antall kolonner

en: Number of posts
nb_NO: Antall innlegg

en: Numbers Visibility
nb_NO: Synlighet for tall

en: OUT OF STOCK
nb_NO: UTSOLGT

en: Off Canvas
nb_NO: Utenfor lerretet

en: Off Canvas Logo
nb_NO: Logo utenfor lerretet

en: Off Canvas Menu
nb_NO: Meny utenfor lerretet

en: Offcanvas
nb_NO: Utenfor lerret

en: Official
nb_NO: Offisiell

en: On
nb_NO: På

en: One comment
nb_NO: Én kommentar

en: Only Arrow
nb_NO: Kun pil

en: Only Bottom
nb_NO: Bare bunn

en: Only Top
nb_NO: Bare topp

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nb_NO: Oops! Den siden finnes ikke.

en: Opacity
nb_NO: Ugjennomsiktighet

en: Open Cart Automatically On
nb_NO: Åpne handlekurv automatisk ved

en: Open Link
nb_NO: Åpne lenke

en: Open Popup
nb_NO: Åpne sprettopp

en: Open in new tab
nb_NO: Åpne i ny fane

en: Open links in new tab
nb_NO: Åpne lenker i ny fane

en: Opening hours
nb_NO: Åpningstider

en: Optional
nb_NO: Valgfritt

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
nb_NO: Eventuelt legge til noe tekst å vise i kassen om butikkens personvernerklæring.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
nb_NO: Eventuelt legge til noe tekst til avkrysningsboksen om vilkår som kunden må godta.

en: Options will appear here only if you will set Custom in Page Title option.
nb_NO: Alternativer vil dukke opp her bare om du angir Tilpasset som alternativ for sidetittel.

en: Out of Stock
nb_NO: Tomt på lager

en: Out of Stock Badge
nb_NO: Merke ved tomt på lager

en: Outline
nb_NO: Omriss

en: Outside
nb_NO: Utside

en: Padding
nb_NO: Utfylling

en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Page Background
nb_NO: Sidebakgrunn

en: Page Elements
nb_NO: Side-elementer

en: Page Structure
nb_NO: Sidestruktur

en: Page Title
nb_NO: Sidetittel

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Pagination
nb_NO: Sideinndeling

en: Pagination Top Spacing
nb_NO: Toppavstand for sideinndeling

en: Pagination Type
nb_NO: Type sideinndeling

en: Palette Color %s
nb_NO: Palettfarge %s

en: Panel Backdrop
nb_NO: Bakteppe for panel

en: Panel Background
nb_NO: Panelbakgrunn

en: Panel Heading Font Color
nb_NO: Skriftfarge for paneloverskrift

en: Panel Shadow
nb_NO: Panelskygge

en: Panel Width
nb_NO: Panelbredde

en: Performance
nb_NO: Ytelse

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Phone Field
nb_NO: Telefonfelt

en: Phone:
nb_NO: Telefon:

en: Placeholder Text
nb_NO: Plassholder-tekst

en: Please note, by default this option is inherited from Colors ➝ %sSite Background%s.
nb_NO: Vennligst merk at som standard er dette alternativet arvet fra Farger ➝ %sNettstedsbakgrunn%s.

en: Please note, this option will affect only submenus on 3rd level and below.
nb_NO: Merk at denne innstilingen bare vil påvirke undermenyer på 3. nivå og nedenfor.

en: Please note, you can also change the background color for each row individually.
nb_NO: Vennligst merk, du kan også endre bakgrunnsfargen for hver rad individuelt.

en: Popularity (sales)
nb_NO: Popularitet (salg)

en: Popup Template
nb_NO: Sprettopp-mal

en: Post Elements
nb_NO: Innleggselementer

en: Post Meta
nb_NO: Innleggsmeta

en: Post Structure
nb_NO: Innleggsstruktur

en: Post Tags
nb_NO: Stikkord

en: Post Title
nb_NO: Innleggstittel

en: Post types
nb_NO: Innholdstyper

en: Post/Page Title Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde for innlegg/sidetittel

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Posts Count
nb_NO: Antall innlegg

en: Posts Meta Font Color
nb_NO: Skriftfarge for innleggsmeta

en: Posts Navigation
nb_NO: Navigasjon i innlegg

en: Posts Title Font Color
nb_NO: Skriftfarge for innleggsoverskrift

en: Posts Title Tag
nb_NO: Element for innleggstittel

en: Posts by %s
nb_NO: Innlegg av %s

en: Preformatted
nb_NO: Preformatert

en: Prev
nb_NO: Forrige

en: Prev/Next Arrow
nb_NO: Pil for Forrige/Neste

en: Prev/Next Background
nb_NO: Bakgrunn for Forrige/Neste

en: Previous %s
nb_NO: Forrige %s

en: Price
nb_NO: Pris

en: Price Color
nb_NO: Prisfarge

en: Price Font
nb_NO: Skrift for pris

en: Privacy Policy Page
nb_NO: Side for personvernerklæring

en: Privacy policy
nb_NO: Personvernerklæring

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Product Archives
nb_NO: Produktarkiver

en: Product Catalog
nb_NO: Produktkatalog

en: Product Elements
nb_NO: Produkt-elementer

en: Product Gallery
nb_NO: Produktgalleri

en: Product Page
nb_NO: Produktside

en: Product Price
nb_NO: Produktpris

en: Product Tabs
nb_NO: Produktfaner

en: Product Title
nb_NO: Produktnavn

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Products Font Color
nb_NO: Skriftfarge for produkter

en: Published Date
nb_NO: Publisert dato

en: Pullquote
nb_NO: Uttrekkssitat

en: Quantity
nb_NO: Antall

en: Quantity Arrows Color
nb_NO: Farge på mengdepiler

en: Quantity Color
nb_NO: Farge for antall

en: Quantity Input
nb_NO: Antallfelt

en: Quantity Main Color
nb_NO: Hovedfarge for antall

en: Quote
nb_NO: Sitat

en: Radio & Checkbox
nb_NO: Radio og avkrysningsboks

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Rating Font
nb_NO: Skrift for vurdering

en: Rating Font Color
nb_NO: Skriftfarge for vurdering

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Read More Button
nb_NO: Les mer-knapp

en: Ready to publish your first post? %1$sGet started here%2$s.
nb_NO: Klar til å publisere ditt første innlegg? %1$sKom i gang her%2$s.

en: Recent
nb_NO: Nyeste

en: Related & Upsells
nb_NO: Relatert og oppsalg

en: Related Criteria
nb_NO: Kriterier for relaterte

en: Related Posts
nb_NO: Relaterte innlegg

en: Related Posts Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde for relatert innlegg

en: Related Products Visibility
nb_NO: Synlighet for relaterte produkter

en: Remove %s from cart
nb_NO: Fjern %s fra handlekurven

en: Remove product
nb_NO: Fjern produkt

en: Render Empty Row
nb_NO: Gjengi tom rad

en: Reply
nb_NO: Svar

en: Required
nb_NO: Påkrevd

en: Reset Options
nb_NO: Alternativer for tilbakestilling

en: Reveal Effect
nb_NO: Avsløringseffekt

en: Reveal From
nb_NO: Avslør fra

en: Reveal as
nb_NO: Avslør som

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Right Side
nb_NO: Høyre side

en: Right Sidebar
nb_NO: Høyre sidekolonne

en: Rounded
nb_NO: Avrundet

en: Row Background
nb_NO: Bakgrunn for rad

en: Row Bottom Divider
nb_NO: Skille for radbunn

en: Row Max Height
nb_NO: Maksimal radhøyde

en: Row Min Height
nb_NO: Minimum radhøyde

en: Row Top Divider
nb_NO: Skille for radtopp

en: Row Vertical Spacing
nb_NO: Vertikal avstand for rad

en: Row Visibility
nb_NO: Synlighet for rad

en: SALE
nb_NO: TILBUD

en: SALE!
nb_NO: TILBUD!

en: SOLD OUT
nb_NO: UTSOLGT

en: Sale Badge
nb_NO: Tilbudsplakat

en: Sale Badge Value
nb_NO: Verdi på tilbudsmerke

en: Sample text
nb_NO: Eksempeltekst

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
nb_NO: Lagre mitt navn, e-post og nettsted i denne nettleseren til neste gang jeg kommenterer.

en: Schema.org Markup
nb_NO: Oppmerking fra Schema.org

en: Scroll to Top
nb_NO: Skroll til toppen

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Button Color
nb_NO: Farge på søkeknapp

en: Search Icon Color
nb_NO: Farge på søke-ikon

en: Search Page
nb_NO: Søkeside

en: Search Results
nb_NO: Søkeresultater

en: Search Through Criteria
nb_NO: Gjennsomsøkingskriterier

en: Search button
nb_NO: Søkeknapp

en: Search for...
nb_NO: Søk etter...

en: Search for:
nb_NO: Søk etter:

en: Search products&hellip;
nb_NO: Søk produkter&hellip;

en: Search results
nb_NO: Søkeresultater

en: Searching for:
nb_NO: Søker etter.:

en: Select Dropdown
nb_NO: Velg nedtrekksmeny

en: Select Image
nb_NO: Velg bilde

en: Select Menu
nb_NO: Velg meny

en: Select menu...
nb_NO: Velg meny...

en: Separate Widgets
nb_NO: Adskill widgeter

en: Separate multiple classes with spaces.
nb_NO: Skill flere klasser med mellomrom.

en: Separate or unify the comments module from or with the entry content area.
nb_NO: Adskill eller forén kommentarmodulen fra eller med innholdsområdet.

en: Separate or unify the related posts module from or with the entry content area.
nb_NO: Adskill eller forén modulen for relaterte innlegg fra eller med innholdsområdet.

en: Separated
nb_NO: Adskilt

en: Separator
nb_NO: Skille

en: Set link to nofollow
nb_NO: Sett lenke til ikke følg

en: Set link to sponsored
nb_NO: Angi lenken som sponset

en: Set links to nofollow
nb_NO: Sett lenker til ikke følg

en: Set the %s entries default structure.
nb_NO: Angi standardstruktur for %s-oppføringer.

en: Shadow
nb_NO: Skygge

en: Shape Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for form

en: Shape Border Radius
nb_NO: Kantlinjeradius for form

en: Shape Fill Type
nb_NO: Fyllingstype for form

en: Share Box
nb_NO: Delingsboks

en: Share Networks
nb_NO: Delingsnettverk

en: Share your love
nb_NO: Del din glede

en: Shop
nb_NO: Butikk

en: Shop Archive Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde for butikkarkiv

en: Shop Settings
nb_NO: Butikkinnstillinger

en: Shop page display
nb_NO: Visning for butikkside

en: Shopping cart
nb_NO: Handlekurv

en: Short Description
nb_NO: Kort beskrivelse

en: Short Description Color
nb_NO: Farge på kort beskrivelse

en: Short Description Font
nb_NO: Skrift for kort beskrivelse

en: Show Arrow
nb_NO: Vis pil

en: Show Stock Badge
nb_NO: Vis lagerstatus-merke

en: Show categories
nb_NO: Vis kategorier

en: Show categories & products
nb_NO: Vis kategorier og produkter

en: Show more
nb_NO: Vis mer

en: Show products
nb_NO: Vis produkter

en: Show subcategories
nb_NO: Vis underkategorier

en: Show subcategories & products
nb_NO: Vis underkategorier og produkter

en: Side Offset
nb_NO: Sideforskyvning

en: Side Panel
nb_NO: Sidepanel

en: Sidebar
nb_NO: Sidekolonne

en: Sidebar Gap
nb_NO: Avstand for sidekolonne

en: Sidebar Position
nb_NO: Posisjon for sidekolonne

en: Sidebar Visibility
nb_NO: Synlighet for sidekolonne

en: Sidebar Width
nb_NO: Bredde på sidekolonne

en: Simple
nb_NO: Enkel

en: Single
nb_NO: Enkelt

en: Single %s
nb_NO: Enkelt %s

en: Single Page/Post Taxonomy Title
nb_NO: Tittel for enkeltinnlegg/side i taksonomiarkiv

en: Single Page/Post Title
nb_NO: Tittel for enkeltinnlegg/side

en: Single Post
nb_NO: Enkeltinnlegg

en: Single Post/Page Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde for enkeltinnlegg/side

en: Single Product
nb_NO: Enkeltprodukt

en: Single Product Image
nb_NO: Bilde for enkeltprodukt

en: Site Background
nb_NO: Nettstedsbakgrunn

en: Site Tagline
nb_NO: Slagord for nettstedet

en: Site Tagline Color
nb_NO: Farge for slagord

en: Site Tagline Font
nb_NO: Skrift for slagord

en: Site Tagline Visibility
nb_NO: Synlighet for nettstedstittel

en: Site Title
nb_NO: Nettstedstittel

en: Site Title Color
nb_NO: Farge for nettstedstittel

en: Site Title Visibility
nb_NO: Synlighet for nettstedstittel

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Skip to content
nb_NO: Hopp til innholdet

en: Slide %s
nb_NO: Lysbilde %s

en: Small
nb_NO: Liten

en: Social Channels
nb_NO: Sosiale kanaler

en: Social Icons
nb_NO: Sosiale ikoner

en: Social Network Accounts
nb_NO: Konti i sosiale nettverk

en: Socials
nb_NO: Sosialt

en: Solid
nb_NO: Heltrukken

en: Solid Color
nb_NO: Heldekkende farge

en: Sort by
nb_NO: Sorter etter

en: Sort by most recent
nb_NO: Sorter etter nyeste

en: Sort by price (asc)
nb_NO: Sorter etter pris (stigende)

en: Sort by price (desc)
nb_NO: Sorter etter pris (synkende)

en: Spacious
nb_NO: Romslig

en: Square
nb_NO: Kvadrat

en: Stacked
nb_NO: Stablet

en: Star Rating
nb_NO: Antall stjerner

en: Star Rating Color
nb_NO: Farge på stjernetildeling

en: Stick Behavior
nb_NO: Klebrig oppførsel

en: Sticky Gallery
nb_NO: Klebrig galleri

en: Sticky Sidebar
nb_NO: Klebrig sidekolonne

en: Sticky State
nb_NO: Klebrig status

en: Sticky State Logo
nb_NO: Logo ved klebrig status

en: Sticky State Row Shrink
nb_NO: Radkrymping ved klebrig status

en: Sticky State Shrink
nb_NO: Krymping ved klebrig status

en: Sticky Top Offset
nb_NO: Forskyvning for klebrig topp

en: Store Notice
nb_NO: Butikkmerknad

en: Stretch Container
nb_NO: Strekk beholder

en: Stretch Menu
nb_NO: Strekk meny

en: Style
nb_NO: Stil

en: Subtitle
nb_NO: Undertittel

en: Subtotal
nb_NO: Delsum

en: Subtotal Font Color
nb_NO: Skriftfarge for delsum

en: Success Messages
nb_NO: Velllykket-meldinger

en: Swap Images
nb_NO: Bytt bilder

en: System Default
nb_NO: Systemstandard

en: Tablet
nb_NO: Nettbrett

en: Tag
nb_NO: Stikkord

en: Taxonomies
nb_NO: Taksonomier

en: Taxonomy
nb_NO: Taksonomi

en: Terms And Conditions Page
nb_NO: Side for vilkår og betingelser

en: Terms and conditions
nb_NO: Vilkår og betingelser

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text Active
nb_NO: Tekst aktiv

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Text Initial
nb_NO: Tekst opprinnelig

en: Text Selection
nb_NO: Tekstutvalg

en: Textarea Height
nb_NO: Høyde på tekstområde

en: Thanks for installing Blocksy, you rock!
nb_NO: Takk for at du installerte Blocksy, du rocker!

en: The font used if the chosen font isn't available.
nb_NO: Skriften som vil brukes om valgte skrift ikke er tilgjengelig.

en: The most advanced frontend drag & drop page builder. Create high-end, pixel perfect websites at record speeds. Any theme, any page, any design.
nb_NO: Den mest avanserte dra og slipp-sidebyggeren. Opprett avanserte, pikselperfekte nettsteder på rekordtid. Ethvert tema, enhver side, enhver utforming.

en: Theme
nb_NO: Tema

en: This archive page is overrided by a custom template, to edit it please access %sthis page%s.
nb_NO: Arkivsiden er overstyrt av en tilpasset mal, for å redigere den %sgå til denne siden%s.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nb_NO: Dette er en demobutikk for testformål &ndash; ingen bestillinger vil bli oppfylt.

en: This is where you can add new products to your store.
nb_NO: Her kan du kan legge til nye produkter i din butikk.

en: This option applies only if the posts or pages are set to Narrow Width structure.
nb_NO: Dette alternativet gjelder bare for innlegg eller sider som er satt til smal bredde-struktur.

en: This option will apply only to those elements that have a wide alignment option.
nb_NO: Dette alternativet vil bare brukes på de elementene som har mulighet for justering av bredden.

en: This option will collapse/expand the sub menu items on click/touch.
nb_NO: Dette alternativet vil trekke sammen/utvide undermeny-elementene ved klikk/berøring.

en: This single page is overrided by a custom template, to edit it please access %sthis page%s.
nb_NO: Denne enkeltsiden er overstyrt av en tilpasset mal. For å redigere den, vennligst gå til %sdenne siden%s.

en: This way you will have access to custom extensions, demo templates and many other awesome features
nb_NO: På denne måten vil du ha tilgang til tilpassede tilleggsmoduler, demo-maler og mange andre fantastiske funksjoner.

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Thumbnail Border Radius
nb_NO: Kantlinjeradius for miniatyrbilde

en: Thumbnail Overlay Color
nb_NO: Dekkefarge for miniatyrbilde

en: Thumbnails Position
nb_NO: Posisjon for miniatyrbilder

en: Thumbnails Spacing
nb_NO: Avstand for miniatyrbilder

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title Color
nb_NO: Farge på tittel

en: Title Font
nb_NO: Tittelskrift

en: Title Font Color
nb_NO: Skriftfarge for tittel

en: Title Visibility
nb_NO: Synlighet for tittel

en: Top
nb_NO: Topp

en: Top & Bottom
nb_NO: Topp og bunn

en: Top Border
nb_NO: Toppkant

en: Top Border Width
nb_NO: Toppkantlinjebredde

en: Top Box Spacing
nb_NO: Toppavstand for boks

en: Top Content
nb_NO: Toppinnhold

en: Top Level Options
nb_NO: Toppnivåalternativer

en: Top Offset
nb_NO: Toppforskyvning

en: Top Offset (Sticky State)
nb_NO: Topp-forskyvning (klebrig modus)

en: Top Row
nb_NO: Topprad

en: Top Spacing
nb_NO: Toppavstand

en: Transparent State
nb_NO: Gjennomsiktig status

en: Transparent State Logo
nb_NO: Logo ved gjennomsiktig status

en: Trigger Border Color
nb_NO: Kantfarge for trigger

en: Two Columns
nb_NO: To kolonner

en: Typography
nb_NO: Typografi

en: Underline
nb_NO: Understreket

en: Update cart
nb_NO: Oppdater handlekurv

en: Updated Date
nb_NO: Oppdatert dato

en: Upsell Products Visibility
nb_NO: Synlighet for oppsalgsprodukter

en: User
nb_NO: Bruker

en: User Avatar
nb_NO: Bruker-avatar

en: User Name
nb_NO: Brukernavn

en: User Visibility
nb_NO: Synlighet for bruker

en: Vertical
nb_NO: Vertikalt

en: Vertical Alignment
nb_NO: Vertikal justering

en: Video Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde for video

en: View Cart Button
nb_NO: Knapp for Se handlekurv

en: View Pro Features
nb_NO: Se Pro-funksjoner

en: View Profile
nb_NO: Se profil

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Visitor Engagement
nb_NO: Engasjement fra besøkende

en: We strongly recommend you to activate the
nb_NO: Vi anbefaler sterkt at du aktiverer

en: Website
nb_NO: Nettsted

en: Website Frame
nb_NO: Nettstedsramme

en: Website Input Field
nb_NO: Inndatafelt for nettsted

en: Website:
nb_NO: Nettsted:

en: Wide
nb_NO: Bred

en: Wide Alignment Offset
nb_NO: Forskyving for bred justering

en: Widget Area 1
nb_NO: Widget-område 1

en: Widget Area 2
nb_NO: Widget-område 2

en: Widget Area 3
nb_NO: Widget-område 3

en: Widget Area 4
nb_NO: Widget-område 4

en: Widget Area 5
nb_NO: Widget-område 5

en: Widget Area 6
nb_NO: Widget-område 6

en: Widget Title Tag
nb_NO: Tagg for widget-tittel

en: Widgets Font
nb_NO: Skrift for widgeter

en: Widgets Font Color
nb_NO: Skriftfarge for widgeter

en: Widgets Spacing
nb_NO: Avstand mellom widgeter

en: Widgets Title Font
nb_NO: Skrift for widget-titler

en: Widgets Title Font Color
nb_NO: Skriftfarge for widget-titler

en: Widgets Vertical Spacing
nb_NO: Vertikal avstand for widgeter

en: Width
nb_NO: Bredde

en: WooCommerce Sidebar
nb_NO: Sidekolonne for WooCommerce

en: Work Hours
nb_NO: Arbeidstid

en: You can add here some arbitrary HTML code.
nb_NO: Du kan her legge til egen HTML-kode.

en: You can configure social URLs in %s.
nb_NO: Du kan konfigurere dine sosiale URLer i %s.

en: You can customize the global spacing value in General ➝ Layout ➝ %sContent Area Spacing%s.
nb_NO: Du kan tilpasse den globale avstandsverdien i Generelt ➝ Oppsett ➝ %sAvstand for innholdsområdet%s.

en: You can customize the spacing value in general settings panel.
nb_NO: Du kan tilpasse avstandsverdien på panelet for generelle innstillinger.

en: You can insert some arbitrary HTML code tags: {current_year}, {site_title} and {theme_author}
nb_NO: Du kan sette inn noen vilkårlige HTML-kodetagger: {current_year}, {site_title} og {theme_author}

en: You can set the author social channels %shere%s.
nb_NO: Du kan angi sosiale kanaler for forfatteren %sher%s.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å se denne siden.

en: You don't have a menu yet, please create one here &rarr;
nb_NO: Du har ikke noen meny ennå, vennligst opprett en her &rarr;

en: You got %s result. Please press Tab to select it. | You got %s results. Please press Tab to select one.
nb_NO[0]: Du fikk %s resultat. Vennligst trykk Tab for velge det.
nb_NO[1]: Du fikk %s resultater. Vennligst trykk Tab for å velge et.

en: Your comment is awaiting moderation.
nb_NO: Din kommentar venter på moderering.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our [privacy_policy].
nb_NO: Dine personopplysninger vil bli brukt til å behandle din ordre, støtte din opplevelse på hele nettstedet og for andre formål beskrevet i vår [privacy_policy].

en: Zoom Effect
nb_NO: Forstørrelse

en: Zoom In
nb_NO: Forstørr

en: Zoom Out
nb_NO: Forminsk

[ctx: block title]
en: Post Template
nb_NO: Innleggsmal

[ctx: breadcrumb]
en: Home
nb_NO: Hjem

en: by %s
nb_NO: av %s

en: none
nb_NO: ingen

[ctx: placeholder]
en: Search
nb_NO: Søk
